Üyelik Bilgileri

Lütfen sitemizi öneren kullanıcının adını giriniz.(1 kişi)

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme, sitemizdeki hizmetlerden faydalanabilmeniz için gerekli kuralları içermektedir.
SİTEMİZE ÜYE OLARAK, KULLANICI SÖZLEŞMESİ'Nİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ VE ONAYLADIĞINIZI KABUL, BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.
1. Taraflar

İşbu sözleşme ile birlikte sözleşmeyle atıfta bulunulan ve sözleşmenin ayrılmaz birer parçası olan belgelerden oluşan işbu CSGO-Turkiye.com Kullanıcı Sözleşmesi (bundan böyle `Kullanıcı Sözleşmesi` olarak anılacaktır), CSGO-Türkiye.com ile üye olan Kullanıcı arasında, kullanıcının siteye üye olması amacıyla ve sözleşmenin ilgili sitenin bulunduğu elektronik ortamda, kullanıcı tarafından onaylanması anında düzenlenmiştir. Kullanıcı, siteye üye olarak, Kullanıcı Sözleşmesi`nin tamamını okuyup, içeriğini bütünü ile anladığını ve tüm hükümlerini onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

2. Tanımlar

Kullanıcı: CSGO-Türkiye.com sitesine üye olan ve sitede sunulan hizmetlerden, işbu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde yararlanan gerçek veya tüzel kişi.
Site: CSGO-Turkiye.com isimli alan adından ve bu alan adına bağlı alt alan adlarından oluşan web sitesi CSGO-Türkiye Hizmetleri

Sözleşmenin Konusu ve Kapsamı

Kullanıcı Sözleşmesi`nin konusu, sitede sunulan hizmetlerin, bu hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin tespitidir.
Kullanıcı Sözleşmesi`nin kapsamı, işbu sözleşme ve ekleri ile site içerisinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin olarak CSGO-Turkiye.com tarafından yapılmış birer uyarı, yazı ve açıklama gibi beyanlardır. Kullanıcı, Kullanıcı Sözleşmesi`nin hükümlerini kabul etmekle site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin olarak CSGO-Türkiye tarafından açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcı, bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. İlerde oluşabilecek hususlarda tüm beyanları okuduğunu ve anladığını belirtir.

Üyelik ve Hizmet Kullanımı Şartları


I. Üyelik, Kullanıcı olmak isteyen kişi tarafından, sitenin ilgili bölümü kullanılarak, siteye üye olmak için geçerli mail bilgilerinin gönderilmesi sureti ile kayıt işleminin başlatılması ve CSGO-Turkiye.com yöneticileri tarafından veya kullanıcının aktivasyonu kayıt işleminin onaylanması ile tamamlanır. Üyelik işlemi tamamlanmadan, işbu sözleşmede tanımlanan Kullanıcı olma hak ve yetkisine sahip olunamaz. Hiçbir hak talep edilemez.
II. Siteye üye olabilmek için, sitede daha önce hesabının bulunmaması veya askıya alınmamış olması gerekir. Kullanıcı sözleşmesi ihlaleri sonucu askıya alınan kullanıcıların yeni hesap ile üye olmaları siteye kullanıcısı olma hakkı doğurmayacaktır.
III. Oluşan veya oluşabilecek hiçbir unsur ve sorunlardan CSGO-Turkiye.com sorumlu tutulamaz.

Özel Şartlar

  • Ödeme satıcı tarafına geçtikden sonra iade yapılması satıcı inisiyatifindedir.
  • Birçok ürünün dosyaları verilmemektedir ve kurulumu bizim tarafımızdan kesintisiz yapılmaktadır.
  • Üründe oluşan sorunlar düzeltiliyor, düzelmez ise istediğiniz eşdeğer ürün ile değişimi sağlanıyor.(Kişisel sorun ve unsurlar hariç.)
  • Aldığınız ürünler sonsuza kadar size ait oluyor, alınan ürünler kayıt altına alınmaktadır.
  • Ürünün ödemesi yapıldıktan sonra teslim süresi en fazla 1 gündür. Ortalama ( 20 - 30 dakika )
  • Satılan hiçbir hizmetin sorumluluğu CSGO-Turkiye.com'a ait değildir. CSGO-Turkiye.com sitesi sadece satıcıların ürünlerini sergileyebilmesi için aracı bir sistemdir. CSGO-Turkiye.com sitesinin hiçbir maddi ve manevi çıkarı yoktur.

İşbu sözleşmenin uygulanması sırasında doğacak her türlü uyuşmazlıklar kullanıcı sorumluluğundadır. Kullanıcı bu sözleşmedeki maddeleri okuyup anladığını beyan eder.Şifremi Unuttum?

Zaten bir üyeliğin var mı? Giriş Yap